top of page

czw., 23 cze

|

wstęp 30 zł Teatr Dialog Koszalin

ESTERA NACZK - recital

Estera Naczk to jazzowa wokalistka , która koncertuje i prowadzi prywatną szkołę śpiewu estradowego.

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
ESTERA NACZK - recital
ESTERA NACZK - recital

Czas i lokalizacja

23 cze 2022, 19:00

wstęp 30 zł Teatr Dialog Koszalin, Grodzka 3, 75-002 Koszalin, Teatr Dialog

O wydarzeniu

Estera Naczk to jazzowa wokalistka , która koncertuje i prowadzi prywatną szkołę śpiewu estradowego, która szkoli wokalnie już prawie 200 uczniów w całej Polsce. Debiutowała jako 18 - latka w Piwnicy Pod Baranami w Krakowie i już wtedy nagrała pierwszą płytę z zespołem poezji śpiewanej do której  współtworzyła  kilka melodii, do słów znanych  poetów.

Występowała  wielokrotnie w telewizji ogólnopolskiej w różnym repertuarze, począwszy od popowych i soulowych coverów największych światowych wokalistek, skończywszy na jazzowych standardach.

Nagrała i wydała kilka płyt, nie tylko z muzyką jazzową jak dixielandowe „Dwa światy”, ale także ze swoimi autorskimi piosenkami: jedna z zespołem Nasty Ladies „Dwie twarze” po występie półfinałowym, w Mam Talent, a druga w większości zaśpiewana przez uczniów Estery „Perełka” jej szkoły śpiewu Studio Esti.

Przez ostatnie 15 lat zagrała ponad 600 koncertów w Polsce i za granicą. Estera zasila wokalnie Pilską Orkiestrę Rozrywkową, koncertuje z zespołem muzyków, przyjaciół, z którymi w 2019r. pod patronatem Związku Powiatow  Polskich, nagrała płytę Melodie Międzywojnia.

Niektóre utwory z tejże płyty  można usłyszeć w radiowej Trójce, a ciekawostką jest fakt, iż zagrał na niej na saksofonie Jerzy Stępień - szanowany Sędzia  Trybunału, konstytucjonalista. W 2021 roku miała miejsc premiera płyty autorskiej Estery „Pamiętniki”, z którą dziś koncertuje, której piosenki na pewno usłyszymy w koncercie akustycznym.

To pamiętnik z życia przyjaciół Artystki i jej samej.

Estera dziś zajęła się kolejnych autorskim projektem i ukaże się w nieco innej soulowej odsłonie.  Wokalistka zaczęła współpracę z Marcinem Górnym i Jackiem Piskorzem, a już latem premiera singla MAŁA MIŁOŚĆ i pierwszy wideoklip do nowego krążka. Dziś zachęcamy do posłuchania płyty PAMIĘTNIKI i piosenki promującej  album pt. JEDEN MOMENT, którym artystka rozpocznie recital - zapraszamy.

Akompaniament gitary - Waldemar Zieliński, gitarzysta Teatru Współczesnego i Polskiego w Szczecinie, z Esterą współpracuje od 2008 roku, znają się i przyjaźnią  20 lat.

Bilety

  • recital

    30,00 zł
    Sprzedaż zakończona

Suma

0,00 zł

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page